Orlický deník – 10.10.2006
Téma Sport
Zobrazeno 507x

Orlický deník - 10.10.2006

Ústecko - Desáté kolo měly uplynulý víkend na programu celky z okresního fotbalového přeboru IV. třídy. Volný los vyšel tentokrát na celek Žichlínku.

Králíky B 6 Tatenice B 1
Králíky rozhodly o výhře už v prvním poločase. V 8. minutě skóroval Pohanka a o dvě minuty později si tatenický Matlas srazil centr Halaniče do vlastní brány. Za další dvě minuty sice snížil Štork, ale domácí Mackem a Záleským zvýšili na 4:1. Po přestávce pak Ježek z penalty a Němec upravili na konečných 6:1. Fakta - branky: Pohanka, vlastní, Macek, Záleský, Ježek (PK), Němec - Štork. Rozhodčí: Rot. ŽK:1:2. Diváků:40. Poločas:4:1.

Helvíkovice 2 Klášterec 1
V prvním poločase měli převahu domácí, kteří šli do vedení Kolářem. Oba týmy pak neproměnily řadu šancí, na obou stranách " zvonily tyče". Ve druhé půli byli nejprve lepší hosté a Mitvalský dokonce vyrovnal. V průběhu zápasu však Klášterec ještě jednou inkasoval a Helvíkovice vyhrály. Fakta - branky: Jaroslav Kolář 2 - Mitvalský. Rozhodčí: Hanzl. Bez karet. Diváků:80. Poločas:1:0.

Lichkov 3 Mladkov 0
První branku Lichkova vstřelil ve 23. minutě Kroczak, který zakončil svůj únik přesně k tyči. Na 2:0 zvýšil ve 42. minutě dorážkou Gerža, když Všetička neudržel střelu Bednáře z přímého kopu. Třetí gól přidal v 76. minutě opět Gerža, tentokrát hlavou po centru Marka. Fakta - branky: Gerža 2, Kroczak. Rozhodčí: Serbousek. ŽK:1:0. Diváků:90. Poločas:2:0.

Verměřovice B 3 Albrechtice B 0
První gól přišel ve 38. minutě, po rohovém kopu se dostal odražený míč před bránu, kde skóroval hlavou Daniel Masopust. Ve druhé půli měli opět více šancí Verměřovičtí, hosté se vůbec nedostávali na dostřel domácí brány. Druhý gól přidal v 80. minutě Martin Vincenz po pěkné kombinační akci. Na závěr zápasu Albrechtice zahrávaly roh, do protiútoku se dostal Daniel Masopust, přihrál volnému Křivohlávkovi a ten se nemýlil. Fakta - branky: Masopust, Vincenz, Křivohlávek. Rozhodčí: Sokol. ŽK:0:1. Diváků:40. Poločas:1:0.

Brandýs B 5 Rudoltice 2
Vedení v zápase se sice ujali hosté, ale ještě do poločasu domácí dvěma brankami Zdvořilého a trefou Doubravy otočili skóre - 3:1. V 65. minutě se povedlo Tipeltovi snížit, jenže v 77. minutě Beneš a v 82. minutě Pavlíček uzavřeli na 5:2. Fakta - branky: Zdvořilý 2, Doubrava, Beneš, Pavlíček - Minář, Tipelt. Rozhodčí: Jadrný. ŽK:1:1. Diváků:70. Poločas:3:1.

Fotografie: Podzimní část fotbalových soutěží se blíží pomalu ke konci. Ve čtvrté třídě chybí odehrát dvě kola.

Fotografie: archiv